4 Zdrowe i pyszne posiłki, aby utrzymać charty w zdrowiu

Charty to urocze i kochane psy. Te psy są znane ze swojej inteligencji, inteligencji i dobrego temperamentu. Charty mogą biegać z prędkością do 40 km / h, a ich długość życia wynosi około 15 lat. Więc, jak można utrzymać te psy w zdrowiu?

Psy jedzą prawie wszystko, co im podasz. I, dieta odgrywa dużą rolę w ich zdrowiu. Dieta psa powinna zawierać różnorodne białka, węglowodany, witaminy i minerały.

Omówmy kilka zdrowych i smacznych posiłków, które utrzymają twojego psa w zdrowiu.

1. Domowy kurczak z ryżem

Kurczak jest doskonałym źródłem białka, które pomoże w utracie wagi i jest doskonałym źródłem witamin i minerałów. Kurczak jest bardzo tanim pokarmem i jest smaczny. Możesz przygotować posiłek z kurczaka i ryżu dla swojego psa.

2. Zupa z kurczaka

Zupa z kurczaka jest najlepszym lekarstwem na przeziębienie i grypę. Zrób zupę z kurczaka i dodaj kilka przypraw, takich jak kminek w proszku, kurkuma w proszku i kardamon w proszku. Dodaj trochę warzyw i ziemniaków, aby zupa była.

3. Białka z jajek

Jeśli masz jajka na śniadanie, upewnij się, że masz tylko białka jaj. Jaja są bogate w witaminę D, witaminę A, cynk, fosfor i żelazo. Jest to więc świetna opcja dla twojego psa.

4. Owoce i warzywa

Istnieje tak wiele pysznych i pożywnych owoców i warzyw, które możesz karmić swojego psa. Jabłko, awokado, marchew, brokuły, pomarańcza i dynia to kilka pokarmów, które można karmić psa.

Wnioski:

To były jedne z najbardziej zdrowych i smacznych posiłków, które możesz karmić swojego psa. Jeśli zastosujesz tę dietę, wtedy twój pies na pewno będzie zdrowy i szczęśliwy.