5 sposobów na uszczęśliwienie buldoga francuskiego podczas ich pierwszego miesiąca

Buldogi francuskie to najsłodsze psy wśród hodowców psów, a powodem jego popularności jest jego uroczy wygląd. Jednak buldogi francuskie są bardzo wrażliwe i potrzebują dużo uwagi i opieki podczas ich pierwszych miesięcy.

Buldogi francuskie nie są idealną rasą, jeśli szukasz zabawnego i czułego psa. Te psy muszą być szkolone bardzo ostrożnie i regularnie, aby uniknąć jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

5 Sposobów na uszczęśliwienie buldoga francuskiego w pierwszym miesiącu życia

Buldogi francuskie to najbardziej popularne psy wśród miłośników zwierząt domowych. A to ze względu na ich wyjątkowy wygląd i temperament. Są bardzo inteligentne i łatwe do wyszkolenia.

Oto 5 wskazówek, które pomogą Ci uczynić Twojego francuskiego buldoga szczęśliwym podczas ich pierwszego miesiąca.

Zrób harmonogram

Buldogi francuskie są bardzo aktywnymi i aktywnymi rasami. Potrzebują regularnych ćwiczeń i nie lubią zostawać same. Dlatego zrób dla nich harmonogram i zostaw je na 30 minut.

Zapewnij jedzenie i wodę

Muszą dużo jeść i nie jest dobrym pomysłem karmienie ich jedzeniem, które sprawi, że będą pełne. Daj im miskę z jedzeniem raz lub dwa razy dziennie i daj im wodę raz lub dwa razy dziennie.

Utrzymuj dom w czystości

Buldogi francuskie nie są zwierzętami domowymi, które nie wymagają sprzątania. Należy więc dbać o czystość w domu. Musisz regularnie zamiatać podłogę i odkurzać meble raz w tygodniu.

Regularnie zabieraj je do weterynarza

Buldogi francuskie muszą odwiedzać weterynarza co miesiąc. Weterynarz sprawdzi ich ogólny stan zdrowia, a także zbada ich zęby i uszy.

Daj im wystarczająco dużo miłości

Buldogi francuskie potrzebują dużo miłości i uwagi. Są to najbardziej wrażliwe i emocjonalne psy. Tak więc, bardzo ważne jest, aby uczynić je szczęśliwymi.

Wnioski:

Stosując się do tych wskazówek, będziesz w stanie sprawić, że twoje francuskie buldogi będą szczęśliwe i zdrowe. Otrzymają również dużo uwagi i opieki od Ciebie.